Szymon Kania

Szymon KANIA

Kandydat do Rady Miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 3 – Jankowice, Studzienice, Czarków, Piasek, Ćwiklice, Rudołtowice

Lista KWW Ziemia Pszczyńska, miejsce nr 8

Mieszkam w Czarkowie razem z żoną i dwójką prawie już dorosłych dzieci. Jestem absolwentem tyskiego liceum. Swoją przyszłość związałem z rodzinnym biznesem. Jestem przedsiębiorcą z wieloletnim stażem prowadzącym zakład masarski w Czarkowie. Mam na swoim koncie liczne wyróżnienia za osiągnięcia rzemieślnicze. Realizuję się również jako nauczyciel w branży masarskiej. Z wielką przyjemnością szkolę przyszłych rzemieślników masarstwa. Jestem także członkiem Śląskiego Cechu Rzeźników i Wędliniarzy.

Moją pasją jest motoryzacja a szczególnie motocykle. Jestem współzałożycielem Pszczyńskiej Grupy Motocyklowej, a przy tym osobą aktywną i zaangażowaną społecznie. Chętnie wspieram różne inicjatywy. Od wielu lat jestem zaangażowany w akcje charytatywne na terenie gminy i poza nią.

Kandyduję do Rady Miejskiej w Pszczynie, bo nie boję się ciężkiej pracy i podejmowania trudnych tematów. Jako przedsiębiorca znam potrzeby i problemy lokalnego biznesu. Chciałbym mieć realny wpływ na rozwój mojego sołectwa i naszej gminy.

Mój program:

– wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców,

– poprawa infrastruktury drogowej, budowa nowych chodników,

– poprawa bezpieczeństwa na terenie sołectw.