Irena Musiał

Irena MUSIAŁ

Kandydatka do Rady Powiatu Pszczyńskiego

Okręg nr 1 – Gminy: Suszec, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór

Lista KWW Ziemia Pszczyńska, miejsce nr 5

Od ponad 35 lat mieszkam w Kobiórze, aktywnie uczestnicząc w jego życiu społecznym. Mam dwoje dorosłych dzieci. Jestem szczęśliwą babcią trzech wnuczek. Nie należę do żadnej partii politycznej. Od kilkunastu lat prowadzę działalność gospodarczą na terenie gminy Kobiór.

Mieszkańcy gminy dwukrotnie obdarzyli mnie swoim zaufaniem i zdecydowali o wyborze mojej osoby do pełnienia funkcji radnej Gminy Kobiór w IV i VI kadencji. W tym czasie pracując z zaangażowaniem na rzecz naszej lokalnej wspólnoty zyskałam cenne doświadczenie w działalności samorządowej.

Na co dzień angażuję się w pracę społeczną i charytatywną m.in. w Szkole Podstawowej i Gminnym Przedszkolu w Kobiórze. Jestem członkiem Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej w Kobiórze, gdzie również udzielam się społecznie. Dzięki temu oraz rozmowom z Państwem znam Wasze najważniejsze potrzeby oraz wiem, których zmian potrzebujecie najbardziej.

Reprezentując Państwa w Radzie Powiatu będę rzetelnie i odpowiedzialnie wykonywać powierzone mi obowiązki, korzystając z posiadanej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia w pracy samorządowej.

Mój program:

  • modernizacja dróg powiatowych na terenie Kobióra – ul. Przelotowej i Leśników,
  • poprawa bezpieczeństwa na skrzyżowaniach Drogi Krajowej nr 1 z drogami wjazdowymi do Kobióra,
  • budowa ścieżki rowerowej z Kobióra do Tychów,
  • rozwój komunikacji publicznej.