Dziękujemy za zaufanie!

Dziękujemy za zaufanie!

Dziękujemy za wszystkie głosy oddane na kandydatów Ziemi Pszczyńskiej. Dzięki Państwa zaufaniu po raz kolejny jest to komitet z najsilniejszym poparciem w całym powiecie pszczyńskim. Nasi kandydaci uzyskali 19 059 głosów, zdobywając 8 mandatów do Rady Powiatu oraz 7 mandatów do Rady Miejskiej w Pszczynie.

Serdeczne podziękowania kierujemy do całej drużyny Ziemi Pszczyńskiej – kandydatów na radnych powiatowych, miejskich oraz do Rady Gminy Suszec, za bycie zespołem, dla którego najważniejsze są potrzeby naszych mieszkańców.

Uzyskany wynik jest dla nas nie tylko zaszczytem, ale także ogromnym zobowiązaniem. Zapewniamy, że będziemy pracować dla dobra naszej społeczności, stawiając na rozwój, współpracę i troskę o każdego Mieszkańca powiatu pszczyńskiego.

Nowo wybrani radni powiatowi: Wojciech Lala, Przemysław Sawicki, Barbara Bandoła Paweł Sadza, Damian Cieszewski, Grzegorz Wanot, Michał Pudełko, Roman Bańczyk

Nowo wybrani radni Rady Miejskiej: Marek Dutkowski, Maciej Stieber, Arkadiusz Gardiasz, Jacek Granda, Renata Dyrda, Jolanta Spek, Marta Wojciechowska-Smolarz.